null
לחתונות מיוחדות במרחבים ירוקים לחצו ונפגש לסיור בגן - שלח
[]
1 Step 1
שם מלא
טלפון
Previous
Next

גן אירועים ברחובות

אל החתונה הגדולה שתחגגו, תזמינו את החברים הטובים ואת בני המשפחה. יחד איתם, תרימו לחיים, תתקדשו בחופה ותרקדו את אהבתכם הגדולה. כל מה שאתם צריכים על מנת ליצור לעצמכם אלבום זיכרונות מתוק מאירוע נדיר הוא גן אירועים ברחובות – “גני כנען”. אם גם אתם חלמתם תמיד על חגיגת אהבה בטעם ארץ ישראלי – מקומכם איתנו. 

“גני כנען” – גן אירועים ברחובות, ממוקם בקיבוץ נען. המיקום הגיאוגרפי שלנו מאפשר לכל האורחים שלכם להגיע אל האירוע דרך צירי תנועה מרכזיים. אנו נבסס עבורכם את כל התנאים על מנת לחגוג אירוע של פעם בחיים:

– ניהול אירוע מקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר
– חוויה קולינארית משובחת, טרייה וצבעונית
– מרחבים מוריקים המייצרים אווירה כפרית באירוע

התפקיד של מנהל האירוע באירוע שלכם

ישנם לא מעט אולמות אירועים ברחובות, אך ב”גני כנען” יש משהו אחר – כזה שגורם לעוד ועוד זוגות לבחור בנו. הניסיון שלנו לימד אותנו כי לצד “התפאורה” שמחפשים זוגות רבים, גם ישנו חיפוש אחר צוות אנושי, מקצועי ומכיל. מנהלי האירוע שלנו הם מנהלי אירועים מנוסים – כאלו שליוו ואירגנו אירועים קטנים וגדולים כאחד. אפשר לומר כי האירוע שלכם עם גן אירועים ברחובות יכול לקום וליפול על ניהול האירוע. מהו תפקידו של מנהל האירוע

– לבנות לו”ז אירוע התואם את הצרכים והרצונות שלכם
– לתפעל את כל הצוות באירוע בזמן אמת
– לתכנן יחד אתכם את פורמט האירוע הנערך עם גן אירועים במרכז
– להיות קשוב דרך קבע לבקשות שלכם

את מנהל האירוע שילווה אתם תפגשו כבר בפגישת ההיכרות הראשונה שלכם איתנו. אנו שמים דגש רב על מקצועיות חסרת פשרות, אך גם על החומר האנושי החשוב גם הוא. אמרתם חתונה ברחובות? אמרתם “גני כנען”!

חופה כפרית עם אהבה של פעם בחיים

כשאתם בוחרים לחגוג עם גן אירועים ברחובות כמו “גני כנען”, אתם בוחרים לחגוג באווירה כפרית! חתונה בטבע היא משאלתם של לא מעט זוגות, אך אנחנו יצרנו את השידוך המושלם: חגיגת חתונה באווירה טבעית, צמחייה מוריקה, עצי דקלים וציוץ ציפורים. למרות החיבור המתבקש לטבע, האירוע שלכם מתקיים בסביבה מודרנית – עם מערכות מתקדמות ופתרונות איכותיים. 

שיא האירוע שלכם עם אולם אירועים ברחובות הוא החופה. גם באירועי החורף (וכמובן שבאירועי הקיץ), תוכלו לחוש בטבע הגולמי שיעטוף את הרגעים המאושרים ביותר בחייכם. האהבה היא הדבר הטבעי ביותר, ולכן אנו מאמינים כי הטבע שמקיף אותנו הוא התפאורה הנכונה וההרמונית ביותר לטקס מיוחד וטבעי שכזה. אתם והאורחים שלכם, עתידים ליהנות מטקס חופה חד פעמי – כזה שלא באמת ניתן לספר עליו, אלא צריך לחוות אותו עם גן אירועים ברחובות.

null

מתעניינים לגבי חתונה או אירוע אצלנו?

נשמח לשמוע מכם ולארגן יחד איתכם את האירוע החגיגי
[]
1 Step 1
שם מלא
טלפון
Previous
Next

המטבח של “גני כנען” – חגיגת טעמים!

ישנם המון גני אירועים ברחובות שמתגאים בחוויה הקולינארית שהם מציעים לזוגות. ואנחנו? מזמינים אתכם לטעום ולהבין בעצמכם! בתור גן אירועים ברחובות בעל ניסיון רב, אנו יכולים לומר בבירור כי אם ישנו משהו שמשפיע על החוויה של האורחים הוא האוכל. בכוחו של אוכל לעצב את האירוע שלכם, ואנו מתחייבים שהאוכל יעצב את האירוע לטובה. כידוע, האוכל מוגש לאורחים כבר מהרגע שבו הם מגיעים אל גן אירועים ברחובות בשלב קבלת הפנים. מה מייחד את האוכל ב”גני כנען”?

– דגש על טריות ואיכות חומרי הגלם
– יד יצירתית של שף וצוות טבחים מעולים
– פרזנטציה ייחודית, מרשימה ומודרנית לכל המנות
– שילוב בין מנות קלאסיות למנות חדשניות
– חגיגה של צבע, טעמים ושפע!

כמה זמן לפני האירוע אנו ממליצים לסגור תאריך?

אם ישנה שאלה המופנית אל המון אולמות אירועים במרכז, היא בדבר סגירת התאריך. למרות שעבורנו אתם הזוג היחיד, הרי שישנם עוד זוגות שרוצים לחגוג את אהבתם איתנו – “גני כנען”. אנו נעשה הכל על מנת להתאים לכם את התאריך המדויק ביותר בעבורכם עם התחשבות מלאה ביום ובעונה. עם זאת, אנו ממליצים בחום שלא להמתין לרגע האחרון. התארסתם? זהו הזמן להגיע אלינו לפגישת היכרות בארבע עיניים! ככל שתתחילו את ארגון האירוע שלכם מוקדם יותר, כך יהיו פתוחים בפניכם יותר תאריכים רלוונטים. רוצים לחגוג חתונה במרכז? מקומכם איתנו!

אירוע קטן או גדול – אנו מתאימים עצמנו אליכם!

דבר נוסף שמייחד אותנו בתור גן אירועים ברחובות, הוא האפשרות שלנו להתאים את עצמנו אליכם, ולא ליהפך! ישנם גני אירועים במרכז שמותאמים או לאירועים קטנים או לאירועים גדולים. אנחנו לא מציבים לכם תנאים, אלא מתאימים לכם את הפתרונות המתאימים ספציפית לאירוע שאתם רוצים לחגוג! איתנו תוכלו לחגוג אירוע בקו בוטיקי, או לחגוג מסיבת חתונה גדולה עם מאות אורחים! כשאתם בוחרים בנו בתור גן אירועים במרכז, אתם יכולים להיות שקטים כי בחרתם בטוב ביותר!

אירועי קיץ או חורף – הטעם הכפרי נשמר

האם בתור גן אירועים ברחובות, אנו יכולים לשמר את אווירת הכפר הטבעית גם באירועי החורף? התשובה חיובית. סגירת החורף שלנו בנויה בצורה כזו המאפשרת לטבע להיכנס פנימה – אל החלל הפנימי. חשוב לנו לשמר את האלמנטים של הטבע הגולמי, ניחוחות הכפר וכל האווירה המוריקה שהופכת את “גני כנען” למיוחד כל כך. אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם, כך שבאירועי חורף נהפוך להיות אולם אירועים במרכז ולא גן פתוח.

דיברנו מספיק, שניפגש?

מה דעתכם על לקפוץ אל גן אירועים ברחובות לפגישה? אנחנו יכולים להמשיך ולספר לכם עלינו, אך תוכלו פשוט להבין את הסיפור שלנו בעצמכם. בואו אלינו להתרשם מהמרחבים, מהאווירה, מהצוות האנושי והמקצועי ומטעם האהבה שנוכח בכל פינה. תאמו איתנו פגישה עוד היום!

תפריט