2020: הטרנדים החמים לעיצוב החופה

אירוע החתונה שלכם הוא המון דברים, אך בעיקר טקס החופה: אל החופה תיכנסו מאורסים, ותצאו ממנה כזוג נשוי! מאחר ומדובר על הרגע המרגש ביותר באירוע – הרגע בו לא תישאר עין אחת יבשה, אתם רוצים לעצב את הרגע הזה בצורה מושלמת! 

מתחם האירועים יספק לכם חופה בעיצוב בסיסית. בחתונה בגן אירועים, אתם זוכים בתפאורה מרהיבה, ססגונית ומוריקה. עם זאת, ישנו רצון לעצב את החופה בדיוק ובאלגנטיות. לפניכם, 3 דרכים מעולות לעצב את החופה. באפשרותכם, לעצב את החופה עצמאית וכך לחסוך, או לפנות למעצבים שיבססו בעבורכם קונספט וגם יעצבו את החופה בפועל.

1.פיירי-לייטס 

הלהיט החם ביותר לעיצוב החופות ב-2020 הוא ללא כל ספק עיצוב באמצעות נורות הפיירי-לייטס. אין סיכוי שהתארחתם בחתונה בשנה האחרונה ולא הייתם עדים לחופה שעוצבה באמצעות הנורות הקטנות. היתרון האדיר של נורות הפיירי-לייטס, בא לידי ביטוי בכך שאתם יכולים לעצב את החופה באמצעותן איך שרק תרצו. כל עוד אתם מתחתנים באירוע ערב, הנורות יקשטו את החופה, ויאירו את אהבתכם בתאורה קסומה.

איך תוכלו לעצב את החופה עם הנורות? ליצור מפל של נורות, לעצב את שמותיכם או פשוט לעטוף את החופה “פריסטייל” בנורות הייחודיות. אלו מכם שרוצים לעצב את החופה בתקציב צנוע, דעו כי זו אפשרות לא רעה! לטובת עיצוב החופה עם הנורות אתם אפילו לא זקוקים לשירות של מעצב, אלא שתוכלו לרכוש את הנורות עצמאית ולקשט את החופה בסיוע של חברים.

2.פרחים

אחת הקלאסיקות הגדולות לעיצוב החופה? הפרחים כמובן. לעיצוב באמצעות פרחים ישנו יתרון בולט וחיסרון בולט: היתרון הוא כמובן הנראות הייחודית, והתרומה הרבה שלהם ביצירת אווירה רומנטית. לא משנה כלל אם אתם חוגגים אירוע צהריים או ערב, אירוע גדול או אירוע בוטיק – הפרחים מתכתבים עם כל מיתוג או קונספט ומייצרים את המראה המרגש ביותר. עם זאת, עיצוב באמצעות פרחים נחשב ליקר ביותר, מה שמצריך מכם להשקיע לא מעט כסף בעיצוב החופה שבסופו של דבר לא אורכת יותר מחצי שעה.

3.עיצוב באמצעות בלונים

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם היא עיצוב החופה באמצעות בלונים. אז נכון, אולי זו לא האפשרות הראשונה שתחשבו עליה, אך תתפלאו איזה אפקט אדיר יכול ליצור בעבורכם מעצב בלונים לאירועים. מובן כי הבלונים בהם עושים שימוש לטובת עיצוב חופה הינם בלונים איכותיים, בצבעים פסטלים עדינים ובעלי נראות יוקרתית. היתרון של הבלונים הוא בגמישות האדירה שלהם, וביכולת לעצב באמצעותם כל צורה או כיתוב.

תפריט