כל מה שאתם צריכים לעשות ביום שלאחר החתונה

זהו, אתם נשואים! אחרי חודשים של הכנות גם אתם נהנים מהסטטוס הזוגי שכל כך חיכיתם לו. בעוד אתם יודעים מה עליכם לעשות לקראת האירוע, לא כל הזוגות יודעים מה עליהם לעשות ביום שאחרי. לפניכם, 5 דברים שחשוב שגם אתם תעשו – למענכם וגם למען האורחים שלכם.

1.זה הזמן להשלים שעות שינה

בימים שלפני האירוע, סביר כי גם אתם סבלתם מנדודי שינה. ההתרגשות הגדולה שאופיינית מאד לימים שלפני האירוע, כנראה השאירה גם אתכם ערים וסיפקה לכם לילות לבנים. אחרי האירוע, המתחים נעלמים, ההתרגשות כבר לא מציפה והתחושה היא שיש לכם אוויר. ישנם זוגות שמעידים כי למרות שהם לא שתו אף לא טיפה אחת של אלכוהול באירוע, הם התעוררו ביום למחרת עם תחושה של האנג-אובר. ההסבר לכך? ההתרגשות הגדולה. ביום שאחרי האירוע, מצאו את הזמן להשלים שעות שינה ולהשיב לגופכם את האנרגיה החיונית לו.

2.ומתי אתם אכלתם בפעם האחרונה?

ההמלצה החד משמעית היא לאכול ביום החתונה. עם זאת, ישנם זוגות שלא ממש מצליחים ליישם את ההמלצה בעקבות ההתרגשות. אז אם גם אתם הסתפקם במזון רוחני בלבד, חשוב שגם אתם תתפנקו בארוחת בוקר עשירה! במידה וחזרתם מאולם האירועים אל בית מלון, הרי שממתינה לכם ארוחת בוקר מפנקת. חלק בלתי נפרד מהחזרת האנרגיה והאיזון לגופכם, זה לאכול. אל תשכחו זאת!

3.שלחו הודעת תודה לכל האורחים

במידה וחברתם אל חברת אישורי הגעה, הרי שמגיע לכם בדיל גם SMS תודה לכל האורחים. מתי נהוג לשלוח את הודעת התודה? אין באמת חוקיות בעניין הזה, אך התזמון האידיאלי הוא בשעות הצהריים ביום שלאחר האירוע. האורחים שהתרגשו אתכם רוצים ליהנות מהידיעה כי ראיתם אותם, וכי אתם מעריכים את המאמץ שלהם להגיע, לשמח אתכם ולהפוך את היום שלכם למאושר בחייכם.

4.וכן, גם יש צ’קים לספור

סביר להניח כי לא בכל יום אתם סוחבים אתכם שק עם המון צ’קים וכסף מזומן. כדאי מאד לספור את הצ’קים כמה שיותר סמוך לאירוע, כך שתוכלו להפקיד אותם וכמה שיותר מהר. מה צריך כדי לספור את הצ’קים? חדר עבודה נוח שיכול להיות הסלון הביתי או אפילו החדר בבית המלון. כן חשוב לתעד את המתנות בתוך דו”ח אקסל, שיאפשר לכם להשוות בין ההוצאות של האירוע ובין ההכנסות ממנו.

5.עיסוי מפנק

אז ירח הדבש שלכם אמנם לא מתקיים ביום שלאחר החתונה, אך גם אתם תוכלו להתפנק בימים שלאחר האירוע. אחרי ארוחת בוקר טובה ומפנקת, הדבר  המבוקש ביותר ע”י נשואים טריים הוא עיסוי במרכז. ישנה נפילת מתח מאד גדולה לאחר האירוע, כאשר זוגות רבים חולקים את הרצון לקחת אוויר ולהירגע. עיסוי מפנק לאורך שעה יעניק לכם שלווה, ניתוק חיוני וחוויה זוגית רומנטית.

תפריט