טיפולים קוסמטיים לפני החתונה: מה אפשר לעשות ומתי כדאי לעשות את זה

זה לא משנה אם מדובר בחתן או בכלה – אין אחד שלא רוצה להיראות במיטבו ביום החתונה וזאת בהחלט שאיפה הגיונית ואפילו מתבקשת למדי. 

אנחנו בגני כנען נדאג כמובן שהיום שלכם יהיה מושלם, כבר מהבוקר של יום האירוע בו תתעוררו, אבל אם יש משהו שהוא לגמרי בתחום האחריות שלכם הרי שמדובר באיך שתראו ביום הגדול. אנחנו בטוחים שאתם מתארגנים עם מיטב השמלות והחליפות, אבל יש הרבה מאד חתנים וכלות שגם רוצים לעבור טיפולים קוסמטיים מסוגים שונים, ועל אף שמדובר ברעיון טוב, צריך לדעת בדיוק מתי לעשות את זה. הנה המדריך המקוצר שלנו. 

הגדלת חזה

שימי לב שהגדלת חזה זה ניתוח לא מורכב מדי יחסית, אבל כן כזה שמצריך תקופת החלמה מסוימת. אם תעשי אותו מוקדם מדי, יכול מאד להיות שלא יהיה לך נעים להיכנס לשמלת החתונה ביום האירוע ושלא תוכלי לרקוד ולהנות באמת בגלל כאבי ההחלמה. כמו כן חובה לעשות את הניתוח לפני שלב המדידות ועיצוב שמלת הכלה כדי שלא תגיעי ליום החתונה עם שמלה בהיקף צר מדי באזור החזה. 

הרמת פנים

אחד ההליכים הנפוצים והפופולרים ביותר היום שבהחלט יכולים להעניק מראה פנים צעיר ורענן. גם כאן חשוב לעשות זאת זמן מה לפני האירוע כדי להגיע אליו לאחר תקופת ההחלמה. כמו כן אנו ממליצים למצוא קליניקה טובה שעושה ניתוח הרמת פנים באופן מקצועי וכך זמן ההחלמה עשוי להתקצר. אנו ממליצים בחום על וינקלר קליניקה. 

השתלת שיער לחתנים

חתנים רבים הסובלים מנשירת שיער רוצים להגיע ליום החתונה עם רעמת שיער שופעת ואין ספק כי טיפולי השתלת שיער זו הדרך הטובה ביותר להגיע לנקודה הזאת. חשוב מאד לזכור כי תהליך ההחלמה הוא ארוך יחסית וכי רק לאחר כחצי שנה מהטיפול אפשר להנות משיער שופע ומלא באמת. אם תעשו אותו מוקדם מדי תגיעו ליום החתונה עם צלקות ושיער דליל.

קיצור קיבה

ניתוחי קיצור הקיבה הפכו גם הם למאד נפוצים בשנים האחרונות ומדובר בהליך רפואי פשוט יחסית שמאפשר לרבים לרזות במהירות יחסית. שימו לב שתהליך ההחלמה של קיצור הקיבה הוא לא ארוך מדי, אבל כן צריך לקחת אותו בחשבון. חלק מהותי ממנו מחייב את מי שעובר אותו להימנע במשך זמן מה מסוגי מזון שונים ומי שיעשה אותו סמוך מדי לחתונה לא יוכל להנות מכל האוכל ובטח שלא לשתות אלכוהול. 

מילוי גבות

טיפול שנשים רבות אוהבות שמאפשר מראה גבות מלא ומסודר לאורך זמן. שימי לב שחשוב לעשות את זה מראש ולפעמים צריך יותר מטיפול אחד בשביל להגיע לתוצאה האידיאלית. לכן ההמלצה שלנו היא להתחיל בטיפולים לפחות שנה לפני האירוע ואם צריך טיפול חיזוק אפשר לעשות כשלושה חוזקים לפני האירוע. 

הדמיית שיער לגברים

בדומה מאד למילוי הגבות, חשוב לעשות זמן מה מראש על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית. זכרו בנוסף כי לאחר כמה חודשים האפקט יורד אז גם לא לעשות את זה מוקדם יותר מדי. 

טיפולי בוטוקס

עוד סוג טיפול שהפך לפופולרי ביותר וכאן חשוב לעשות ההזרקות בזמן מפני שאחרי כמה חודשים האפקט יורד. אנו ממליצים לעשות את הטיפולים הללו בערך שבועיים מראש כדי שהנפיחות המשמעותית תרד ויישאר מראה מלא של השפתיים והאזורים האחרים בפנים. 

מקווים שהצלחנו לתת כאן כמה נקודות למחשבה ובטוחים שתגיעו במיטבכם ליום הגדול. אנחנו אגב, נעשה אותו הכי מושלם שאפשר מהבחינה שלנו, אז אתם יכולים להיות רגועים לחלוטין. 

תפריט